Χάθηκε κουφή γάτα στα Καλύβια Θορικού Αττικής
Η γάτα που βλέπετε χάθηκε στις αρχές του χρόνου στα Καλύβια Θορικού Αττικής μεταξύ των οδών Π. Μιχάλη και Θησέως. Είναι κουφή. Αν τη δείτε…
Η γάτα Ιόλη χάθηκε στην Ανθούσα Αττικής είναι μαύρου-καφέ χρώματος, και εξαφανίστηκε από την οδό Ιάσωνος κοντά στο 2ο Δημοτικό Σχολείο Πεντέλης. Έφυγε την Τετάρτη 13 Νοεμβρίου μέσα στη βροχή γύρω στις 15:00.Φορούσε στον λαιμό ένα λευκό αντιπαρασιτικό κολάρο και είναι αρκετά φιλική. Όποιος την έχει δει ή την έχει βρει να επικοινωνήσει στο 6987001245. Δίνεται αμοιβή.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr