Βρέθηκε - Χάθηκε αρσενικός σκύλος στην Εγλυκάδα Πάτρας
Ο σκύλος που βλέπετε χάθηκε χθες στην Εγλυκάδα της Πάτρας. Το ζώο είναι τσιπαρισμένο και εμβολιασμένο και χάθηκε στην οδό Βρασίδα κατά τη διάρκεια της…
Στις 16 Οκτωβρίου ο θηλυκός σκύλος χάθηκε από την οδό Τήνου στην Κυψέλη της Αθήνας. Είναι επτά μηνών ράτσας Pomeranian Spitz. Αν το είδατε καλέστε το τηλέφωνο: 6992916207.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr