Η διαμαρτυρία της για την αδιαφορία αναφορικά με τον κακοποιημένο σκύλο στον Ασπρόπυργο οδήγησε σε παύση του αρμόδιου εισαγγελέα;
Στις 27 Οκτωβρίου 2012 η Μάρθα Πουλτίδου συνοδευομένη από δύο μέλη της φιλοζωικής εθελοντικής ομάδας «Τα Φαντάσματα του Ασπρόπυργου» αναζήτησαν και βρήκαν το σπίτι στο οποίο δύο σκυλιά – σύμφωνα με ανώνυμη καταγγελία – ζούσαν μαρτυρική ζωή.
παιδια εχτε κανει φοβερη δουλεια.το ζωακι εχει τρομακτικη διαφορα απο την πρωτη φωτογραφια που δημοσιευσατε.μπραβο και παλι μπραβο
Ο αριθμός λογαριασμού είναι αυτός που αναρτήσατε; 180 00 2101 111700 στην Άλφα Bank;
Και να φανταστεί κανείς ότι οι ιδιοκτήτες αυτού του ζώου θα πλήρωσαν για να το αποκτήσουν!!!
ALPHABANK ZOOFILIKI SALAMINAS 180 00 2101 111700
καλησπερα ειναι τραγικο αυτο που βλεπω και θα ηθελα πολυ να βοηθησω αν και ειμαι ανεργη,αλλα οτι μπορω θα κανω!παρακαλω πολυ στειλτε μου το λογραριασμο τραπεζης και θαθελα να με ενημερωσετε αν τελικα αυτο το μωρακι ακολουθησει τη θεραπεια αυτη θα γινει καλα?