Στην σκηνή της ΕΡΤ λίγο πριν ξεκινήσει η συναυλία του συγκροτήματος Encardia έκοβε βόλτες χτες το βράδυ απτόητη η Ερτούλα, η ψιψίνα που βρίσκεται πλέον υπό την αιγίδα των εργαζόμενων στο Ραδιομέγαρο.
Η ξανθιά γατούλα έχει εξοικειωθεί τόσο με τους ανθρώπους που δεν την ενοχλεί ούτε το πλήθος, ούτε η φασαρία, και γι’ αυτό και εισπράττει χάδια και λιχουδιές από τους περισσότερους.
Δείτε εδώ το σχετικό βιντεάκι λίγο πριν ξεκινήσει η συναυλία των Encardia στο Ραδιομέγαρο στην Αγία Παρασκευή.
O Halit Ergenç είναι ο πολύ γνωστός (και στη χώρα μας) Τούρκος ηθοποιός που υποδύεται τον τηλεοπτικό «Σουλεϊμάν τον Μεγαλοπρεπή». O Halit Ergenç είναι μεταξύ εκείνων που βγήκαν στους δρόμους απαντώντας έτσι στην σφοδρή καταστολή που άσκησε η τουρκική Αστυνομία εναντίον όσων διαμαρτύρονται και αντιδρούν στην κατασκευή ενός εμπορικού κέντρου στη δημόσια έκταση, στο πάρκο που υπάρχει δίπλα από την Πλατεία Ταξίμ στην Κωνσταντινούπολη.
«Αν αγαπάς κάποιον άσ’ τον να φύγει. Όχι τον σκύλο, ρε ηλίθια!». Ατάκα «κλεμμένη» από το facebook. Θυμηθείτε, πως τα ζώα δεν επιλέγουν μόνο υφίστανται τις συνέπειες των δικών μας πράξεων!