Γατάκι περιμένει εκείνον που θα το αγαπάει για πάντα
Ένα αδεσποτάκι μέσα στο κλουβί του κτηνιατρείου, υγιέστατο, αρτιμελές, χαριτωμένο γεμάτο όρεξη για παιχνίδια και τρέλες. Περιμένει εκείνον, που θα το υιοθετήσει και θα το αγαπάει για πάντα...
Ο γάτος της Σοφίας Λαμπίκη, που ζει στη Χίο, βρήκε έναν διαφορετικό τρόπο για να χρησιμοποιήσει την «ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΩΝ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ» η οποία σήμερα κυκλοφόρησε… Μόλις η ανάγνωση του εντύπου ολοκληρώθηκε και η εφημερίδα αφέθηκε αδέσποτη ο Ντάφη άραξε πάνω της και άρχισε να ξύνει τα νύχια του…
«Καθείς εφ’ ω ετάχθη» που λέγανε και οι πρόγονοι… Κανονική ανακύκλωση υλικών, υπηρεσιών και χρήσεων…
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr