Γαϊδούρια στις Κολυμπήθρες της Νάουσας
Υπέροχες στιγμές που απαθανάτισε με την κάμερα του σήμερα ο Ρικάρντο Ζιππλ. Τα τρία γαϊδουράκια λιάζονταν στην παραλία Κολυμπήθρες στη Νάουσα της Πάρου.
Η γατούλα, που βλέπετε, κοιμάται στο άδειο τελάρο σε μια γειτονιά στην Αρεόπολη της Λακωνικής Μάνης. Προφανώς αποκαμωμένη από τη ζέστη του μεσημεριού αναζήτησε ένα πιο δροσερό σημείο για να πάρει τον υπνάκο σας. Η Χαρούλα Ζαχοπούλου τράβηξε τη φωτογραφία και μας την έστειλε για να την μοιραστούμε μαζί σας.
Διαβάστε επίσης:
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr