Έχασαν τον θηλυκό σκύλο μεταξύ Κορωπίου και Παιανίας
Εξαιτίας λάθος χειρισμού του οδηγού του Πετ Ταξί που μετέφερε από την Λιβαδειά στην Παιανία τον θηλυκό σκύλο ώστε εκεί στο Αττικό Νοσοκομείο να γίνει…
«Χάθηκε στις 31/12/12 από την οδό Χαραυγής, όπισθεν του Νομισματοκοπείου ένας γατούλης 7 μηνών, χρώματος πορτοκαλί - μπεζ με άσπρο στη περιοχή της κοιλιάς. Είναι τυφλός και ποτέ δεν πήγαινε μακρύτερα από τον διπλανό κήπο. Ανησυχούμε πολύ, γιατί δεν ξέρουμε τι μπορεί να του έχει συμβεί και μήπως απομακρύνθηκε και δεν ξέρει να γυρίσει.
Σας παρακαλούμε πολύ βοηθήστε μας να τον βρούμε, έχει ανάγκη φαρμακευτικής αγωγής. Για οποιαδήποτε σχετική πληροφορία επικοινωνήστε με το τηλέφωνο: 6932937047 ή με τον Σύλλογο Φίλων των Ζώων Χαλανδρίου στα τηλέφωνα: 2106814276, 6973698750 και 6979640320. Δίνεται και αμοιβή».
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr