Ο Φ.Π.Σ.Φ. ζητάει την βοήθεια των κατοίκων της Χασιάς για τον εντοπισμό του άρρωστου σκύλου
Την βοήθεια των κατοίκων της Χασιάς Αττικής για τον εντοπισμό του άρρωστου και σκελετωμένου σκύλου που περιφέρεται στην περιοχή από το καλοκαίρι ζητάει η Καίτη Ζερβάκη πρόεδρος του Φιλοζωικού και Πολιτιστικού Συλλόγου Φυλής.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.524236347715590.1073742050.151300185009210&type=1 !!!!
Αν είναι το ίδιο το πήραν από το Save a Greek Stray!!!
θα συμμετέχω κι εγώ στα έξοδα του σκυλάκου. Μένω Πειραιά κι είμαι 2 βδομάδες καθηλωμένη από μέση. Αν όμως δεν πάει κανείς μέχρι αύριο, ενημερώστε μας να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε. Φιλόζωους με Facebook, εκεί κοντά στην περιοχή δεν έχει;
https://www.facebook.com/efi.miapa/posts/10205667853633518?pnref=story
ΕΛΕΟΣ!!!!! ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΦΙΛΟΖΩΟΙ????? ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΤΕ???? ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ???? ΕΓΩ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ. ΑΣ ΤΟ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!!! ΤΟ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΥΤΟ Η ΦΙΛΟΖΩΙΑΣ ΣΑΣ ??????ΤΟ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΥΤΟ Η ΣΥΝΗΔΕΙΣΗ ΣΑΣ????
Τι βοηθεια θελουν;μπορουν να το φροντισουν στην περιθαλψη αν υπαρξει οικονομικη βοηθεια;