Ο σκύλος χάθηκε ή τον εγκατέλειψαν στην Πάρνηθα;
Στη λίμνη Μπελέτσι, στην περιοχή ανάμεσα στα Κιούρκα και το Κατσιμίδι (δίπλα από την Ιπποκράτειο Πολιτεία στην Πάρνηθα) περιφέρεται ο σκύλος της φωτογραφίας.
Έκκληση για τη φιλοξενία των 16 σκυλιών μιας γυναίκας που το σπίτι της στην Κινέτα της Αττικής κάηκε νωρίτερα σήμερα απευθύνουν φιλόζωοι. Όποιος μπορεί να βοηθήσει με τη φιλοξενία κάποιων από τα σκυλιά που ξεσπιτώθηκαν παρακαλείται να καλέσει στο τηλέφωνο την Αριστέα Μπάρη: 6972221345 ή την Μαρία Αρκομάνη στο τηλέφωνο: 6946491993.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr