«Με λένε Σάλυ! Θέλω να αποκτήσω επειγόντως την οικογένειά μου, δεν ζητάω πολλά, είμαι πολύ καλόβολη. Είμαι μια μπουκίτσα 2,5 μηνών ημίαιμος θηλυκός ποιμενικός. Έχω έντονη προσωπικότητα και συμπεριφέρομαι σαν ώριμο σκυλί και όχι σαν κουτάβι».
Αν σας ενδιαφέρει η σκυλίτσα καλέστε την Βάσω Ιωάννου 6978888406. Η υιοθεσία θα γίνει υπό την αιγίδα του Πολιτιστικού Ζωοφιλικού Συλλόγου Γλυφάδας (Αρ. Πρωτ. 379312008).
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr