Απομακρύνθηκαν οι πάπιες που ζούσαν κάτω από ακατάλληλες συνθήκες στον Δημοτικό Κήπο Χίου
Μετά από παρέμβαση του Φιλοζωικού Συλλόγου Χίου η αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος και Πολιτισμού Χίου Βιβή Ποταμούση φρόντισε για την μετεγκατάσταση των πτηνών που ζούσαν μέσα σ’…
MA TI TERATA ΖΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ!!! ΤΟΣΟ ΑΘΛΙΑ ΧΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!! ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΦΟΛΕΣ ΚΑΙ ΦΟΛΕΣ!! ΟΠΟΙΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΘΑΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ!!! ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΑΤΥΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ!!ΒΙΩΣΑΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ......
ΚΤΗΝΗ!!!ΚΑΗΜΕΝΑΚΙΑ!!!