Στο Νυμφαίο της Φλώρινας μια αρκούδα και τα τρία μικρά της
Το στιγμιότυπο που απαθανάτισε ο Γιάννης Ιατρίδης στο Νυμφαίο της Φλώρινας με μια μαμά αρκούδα να διασχίζει τον δρόμο παρέα με τα τρία μικρά αρκουδάκια…
Η φωτογραφία του γάτου της Μάρθας Πουλτίδου που κοιμάται μαζί με τον εγγονό της στάθηκε η αφορμή για να θυμίσουμε την ευεργετική επίδραση των ζώων στα παιδιά σύμφωνα και με τεκμηριωμένες επιστημονικές μελέτες.
Διαβάστε επίσης:
Ο ύπνος με κατοικίδια στη βρεφική ηλικία μειώνει τον κίνδυνο άσθματος
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr