Χάθηκε θηλυκός σκύλος στον Αετό Μεσσηνίας
![Χάθηκε θηλυκός σκύλος στον Αετό Μεσσηνίας](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/article/2013_01/mes-306x230.jpg)
Χάθηκε από το χωριό Αετός Μεσσηνίας η σκυλίτσα Πάγκυ. Είναι μια γκρίζα 6 ετών. Είναι φιλική και ήρεμη. Όποιος την έχει δει παρακαλείται να καλέσει στο τηλέφωνο: 6981886179.
διαβάστε περισσότεραΧάθηκε από το χωριό Αετός Μεσσηνίας η σκυλίτσα Πάγκυ. Είναι μια γκρίζα 6 ετών. Είναι φιλική και ήρεμη. Όποιος την έχει δει παρακαλείται να καλέσει στο τηλέφωνο: 6981886179.
διαβάστε περισσότερα