Ο αεκτζής Α. Καφετζόπουλος επιμένει «Το τσίρκο με τον ζωντανό αετό πρέπει να τελειώνει»
![Ο αεκτζής Α. Καφετζόπουλος επιμένει «Το τσίρκο με τον ζωντανό αετό πρέπει να τελειώνει»](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/2022/10/KafetzopoulosAntonisAetosAEK-306x204.jpg)
Ο Σύλλογος Ζωόφιλων Γιαννιτσών σας προσκαλεί σε μια ενημερωτική συζήτηση σχετικά με τα αδέσποτα ζώα. Ο τίτλος της εκδήλωσης είναι: «αδέσποτοι Μπελάδες - αδέσποτες Αγάπες». Εκεί θα μιλήσουν ο ηθοποιός, Αντώνης Καφετζόπουλος, που είναι γνωστός και για τα φιλοζωικά του αισθήματα και η Κική Δημητριάδου. Όλα αυτά θα γίνουν τη Δευτέρα 20 Ιουνίου στις 18:30 στο πάρκο έξω από το πολυκέντρο στα Γιαννιτσά.
διαβάστε περισσότερα