Θεσσαλονίκη: Ο αστυνομικός του Α.Τ. Πολίχνης δεν ήθελε να ασχοληθεί με την εγκατάλειψη σκύλου
![Θεσσαλονίκη: Ο αστυνομικός του Α.Τ. Πολίχνης δεν ήθελε να ασχοληθεί με την εγκατάλειψη σκύλου](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/2016/08/AstynomiaKafeKoutavi-306x222.jpg)
Στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Θεσσαλονίκης και στον διοικητή του Αστυνομικού Τμήματος Πολίχνης απευθύνθηκε χθες η Πανελλαδική Φιλοζωική και Περιβαλλοντική Ομοσπονδία και η Πανελλαδική Συντονιστική Επιτροπή Ζωοφιλικών Σωματείων καταγγέλλοντας την αδιαφορία που επέδειξε αξιωματικός υπηρεσίας για καταγγελία σχετικά με εγκατάλειψη σκύλου.
διαβάστε περισσότερα