Ο διοικητής του «Θεομήτωρ» παραδέχεται ότι υπάλληλοι έβαλαν τις φόλες!
![Ο διοικητής του «Θεομήτωρ» παραδέχεται ότι υπάλληλοι έβαλαν τις φόλες!](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/article/2012_05/LesvoIdrima.jpg)
«Δυστυχώς, είναι γεγονός», δήλωσε στο www.emprosnet.gr ο διοικητής του Θεραπευτηρίου Χρόνιων Παθήσεων «Θεομήτωρ», Παναγιώτης Ψυρούκης, σχετικά με την υπόθεση δηλητηρίασης των 9 κουταβιών μέσα στην αυλή του ιδρύματος στην Αγιασό της Λέσβου την περασμένη Κυριακή, την οποία έφερε στη δημοσιότητα το www.zoosos.gr με τη βοήθεια του καθηγητή, Ιωσήφ Μποτετζάγια.
διαβάστε περισσότερα