Αντιδήμαρχος Χίου σκότωσε σκύλο με Ι.Χ. και αδιαφόρησε γιατί είχε να προλάβει ραντεβού
![Αντιδήμαρχος Χίου σκότωσε σκύλο με Ι.Χ. και αδιαφόρησε γιατί είχε να προλάβει ραντεβού](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/2023/07/XiosSkylosTroxaioAntidimarxos6-7-2023-5-306x242.jpg)
Μετά από επιτυχημένη λειτουργία ενός χρόνου, κατά τη διάρκεια του οποίου φιλοξενήθηκαν και δόθηκαν για υιοθεσία περίπου 150 σκυλιά, το προσωρινό καταφύγιο του Φιλοζωικού Συλλόγου Χίου κλείνει στο τέλος του Ιουνίου καθώς η έλλειψη εθελοντών για τη φροντίδα των ζώων καθιστά αδύνατη την περαιτέρω χρήση του.
διαβάστε περισσότερα