Δήμος Κοζάνης: Πρόγραμμα φιλοζωικής εκπαίδευσης στα Δημοτικά Σχολεία
![Δήμος Κοζάνης: Πρόγραμμα φιλοζωικής εκπαίδευσης στα Δημοτικά Σχολεία](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/article/2015_02/vivliozoa-306x204.jpg)
Με το 13ο Δημοτικό Σχολείο Κοζάνης θα ξεκινήσει την Τρίτη 17 Φεβρουαρίου το εκπαιδευτικό πρόγραμμα φιλοζωίας, που θα υλοποιήσει το προσεχές χρονικά διάστημα η Διεύθυνση Περιβάλλοντος του Δήμου Κοζάνης σε συνεργασία με τη Διεύθυνση Κτηνιατρικής της Π.Ε. Κοζάνης, την Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση και το Φιλοζωικό Σωματείο «Αγγίζωο».
διαβάστε περισσότερα