Πορεία διαμαρτυρίας στον Βόλο για την κακοποίηση των έγκλειστων σκυλιών στο Δημοτικό Κυνοκομείο
![Πορεία διαμαρτυρίας στον Βόλο για την κακοποίηση των έγκλειστων σκυλιών στο Δημοτικό Κυνοκομείο](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/2015/10/PlakatDiamartyriaVolos1-306x199.jpg)
Τη συμπαράστασή της σε όλους εκείνους που εναντιώνονται στα σχέδια του δήμαρχου Βόλου Αχιλλέα Μπέου για την εκκαθάριση της πρωτεύουσας της Μαγνησίας από τα αδέσποτα ζώα εκφράζει με σημερινή ανακοίνωση της η Ομάδα για τα Δικαιώματα και την Προστασία των Ζώων/Τμήμα Οικολογίας - Περιβάλλοντος - Χωρικού Σχεδιασμού του ΣΥ.ΡΙΖ.Α.
διαβάστε περισσότερα