Συγκέντρωση & πορεία διαμαρτυρίας έξω από το Δημαρχείο Κιλκίς ενάντια στις φόλες και την εξόντωση των αδέσποτων ζώων
![Συγκέντρωση & πορεία διαμαρτυρίας έξω από το Δημαρχείο Κιλκίς ενάντια στις φόλες και την εξόντωση των αδέσποτων ζώων](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/2016/09/KilkisDiamartyriaFoles6-9-2016-13-306x204.jpg)
Η Π. Κ. είναι μια φιλόζωη κάτοικος της Μαγνησίας, η οποία παρατήρησε τις απαράδεκτες συνθήκες κάτω από τις οποίες γίνεται και εμπόριο ζώων στο παζάρι Αλμυρού εν μέσω καύσωνα, και επικοινώνησε και με το www.zoosos.gr για να καταγγείλει ό,τι είδε και ό,τι τράβηξε με το κινητό της.
διαβάστε περισσότερα