Τηλέφωνα επικοινωνίας για μεταφορά ζώων από το μέτωπο της φωτιάς σε Πεντέλη - Ντράφι Αττικής
![Τηλέφωνα επικοινωνίας για μεταφορά ζώων από το μέτωπο της φωτιάς σε Πεντέλη - Ντράφι Αττικής](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/2019/08/SkiliaIXGlykas-1-306x230.jpg)
«Το καλοκαιράκι φτάνει και σίγουρα για τους περισσότερους δεν είναι ο κατάλληλος καιρός για τη δέσμευση που προϋποθέτει η υιοθεσία ενός τετράποδου. Για άλλους το καλοκαίρι είναι περίοδος ανεμελιάς και ξεκούρασης, για εμάς όμως είναι σίγουρα η πιο δύσκολη περίοδος... Τα ζωάκια στα κλουβιά και στις πανσιόν δε καταλαβαίνουν από διακοπές.
διαβάστε περισσότερα