Τη φωτογραφία με το κεφάλι του σκύλου, που βρέθηκε καρφωμένο στο κλαδί ενός δέντρου την περασμένη Τετάρτη σ’ ένα από τα πιο τουριστικά σημεία του νομού, έδωσε νωρίτερα σήμερα στη δημοσιότητα ο Φιλοζωικός Σύλλογος Χανίων…διαβάστε περισσότερα
Από τον Φιλοζωικό Σύλλογο Χανίων «Η ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΩΝ ΖΩΩΝ» πληροφορηθήκαμε δύο ακόμα φριχτά εγκλήματα εις βάρος σκυλιών, που έγιναν στον νομό Χανίων την περασμένη Τετάρτη.