Μαζική εξαφάνιση αδέσποτων στην Κρύα Βρύση Πέλλας
![Μαζική εξαφάνιση αδέσποτων στην Κρύα Βρύση Πέλλας](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/article/2011_12/KriaVrisi-306x230.jpg)
«Ονομάζομαι Νικόλαος Κοτσαμπουϊκίδης και κατοικώ στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης. Η καταγωγή μου είναι από την Κρύα Βρύση Πέλλας την οποία και επισκέπτομαι τακτικότατα λόγω των ηλικιωμένων γονέων μου. Κατά τον ερχομό μου στις 18/12/2011 για τις χριστουγεννιάτικες διακοπές με λύπη και αλλά και με θυμό διαπίστωσα ότι στους δρόμους της Κρύας Βρύσης δεν υπήρχε ούτε ένα αδέσποτο σκυλί.
διαβάστε περισσότερα