Ο Γιάννης Γόγολος που είναι δημοτικός σύμβουλος και επικεφαλής του συνδυασμού «Ανεξάρτητη Δημοτική Συνεργασία» για το Δήμο Ηγουμενίτσας καταγγέλλει τη δημοτική αρχή για το θέμα της περισυλλογής των τριών αδέσποτων σκύλων από υπάλληλο του δήμου…διαβάστε περισσότερα
Άφαντα παραμένουν τα τρία σκυλιά που υπάλληλος του Δήμου Ηγουμενίτσας μάζεψε από το Λαδοχώρι Θεσπρωτίας τα οποία αν και ειπώθηκε ότι εγκαταλείφθηκαν στο παλαιό Γκραιοχώρι εντούτοις οι φιλόζωοι που τα αναζήτησαν δεν τα βρήκαν εκεί.…διαβάστε περισσότερα