Κ.Τ.Ε.Λ. Φθιώτιδας: Την πέταξε έξω από το λεωφορείο επειδή δεν ήθελε τον σκύλο
![Κ.Τ.Ε.Λ. Φθιώτιδας: Την πέταξε έξω από το λεωφορείο επειδή δεν ήθελε τον σκύλο](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/2017/08/Ktel-1-306x221.jpg)
Της επιτέθηκε θέτοντας σε κίνδυνο και τη ζωή του ζώου
Η πρόεδρος του Φιλοζωικού Συλλόγου Φθιώτιδας, Αγγέλα Μπαρτσιώκα, ενημέρωσε το www.zoosos.gr για την ανάρμοστη συμπεριφορά οδηγού του Κ.Τ.Ε.Λ. Φθιώτιδας, ο οποίος σήμερα το απόγευμα μετά τις 17:00 αρνήθηκε, να τοποθετήσει μέσα στην καμπίνα των επιβατών το μικρόσωμο σκυλάκι μιας γυναίκας, αν και το ζώο ήταν μέσα σε κλουβί μεταφοράς.
διαβάστε περισσότερα