Δωρεάν στειρώσεις και τσιπάρισμα για σκυλιά & γάτες ευπαθών κοινωνικών ομάδων κάνει ο Δήμος Λαμιέων
![Δωρεάν στειρώσεις και τσιπάρισμα για σκυλιά & γάτες ευπαθών κοινωνικών ομάδων κάνει ο Δήμος Λαμιέων](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/2020/12/GataAspromavriKlouvi-306x230.jpg)
Δεν έχει τέλος το δράμα, με το οποίο έρχεται καθημερινά αντιμέτωπη η Ιωάννα Σιώκου, πρόεδρος του Φιλοζωικού Συλλόγου Κρυονερίου Αττικής. Καθημερινά καλείται, να επέμβει – αφού ο Δήμος Διονύσου αδιαφορεί – για τη διάσωση σκυλιών και γατιών, τα οποία βρίσκονται εγκαταλελειμμένα και άρρωστα στην ευρύτερη περιοχή του Κρυονερίου.
διαβάστε περισσότερα