Όταν η τεμπελιά του «δημοσιογράφου» συναντάει το φασισμό με αφορμή τη φιλοζωία
![Όταν η τεμπελιά του «δημοσιογράφου» συναντάει το φασισμό με αφορμή τη φιλοζωία](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/article/2013_07/SvastikaSkylos-306x218.jpg)
Στο «έγκυρο» (με πάρα πολλά εισαγωγικά) newsbomb.gr του Δημήτρη Γιαννακόπουλου (της φαρμακοβιομηχανίας και του Παναθηναϊκού) δημοσιεύτηκε την περασμένη Κυριακή 21/7 άλλη μια ανύπαρκτη είδηση. Αυτό δεν μας κάνει καμιά εντύπωση αλλά οφείλουμε να διαψεύδουμε δημοσιεύματα, που γράφουν υποτιθέμενοι ρεπόρτερ του πληκτρολογίου, απλώς για να γεμίζει ο διαδικτυακός τους τόπος.
διαβάστε περισσότερα