Υιοθέτησε τη γάτα που για χρόνια ήταν η μασκότ στον σταθμό του Η.Σ.Α.Π. στο Ηράκλειο Αττικής (βίντεο)
![Υιοθέτησε τη γάτα που για χρόνια ήταν η μασκότ στον σταθμό του Η.Σ.Α.Π. στο Ηράκλειο Αττικής (βίντεο)](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/2023/10/GataISAPirakleioAttikis23-5-2019-306x200.jpg)
Οι δυο ψιψίνες ζωγραφισμένες με σπρέι στον τοίχο του Σταθμού του Η.Σ.Α.Π. στο Ηράκλειο Αττικής είναι βέβαιο ότι τραβάνε την προσοχή. Ο καλλιτέχνης έκανε ό,τι μπορούσε για να δημιουργήσει αυτό το γκράφιτι με τα δύο αιλουροειδή που μοιάζουν τόσο αληθινά αν αποτυπωμένα σ' έναν τοίχο.
διαβάστε περισσότερα