Έγινε η αρχή στον Δήμο Νέας Προποντίδας
![Έγινε η αρχή στον Δήμο Νέας Προποντίδας](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/article/2011_11/MoudaniaSkylia-306x230.jpg)
Σύσκεψη στον Δήμο Νέας Προποντίδας πραγματοποιήθηκε σήμερα - μετά τη δημοσιότητα που πήρε το θέμα της εγκληματικής συμπεριφοράς των κατοίκων των Μουδανιών Χαλκιδικής προς τα αδέσποτα ζώα - και μετά την πίεση που ασκήθηκε στις αρχές από τους ελάχιστους φιλόζωους της περιοχής, μεταξύ των οποίων ξεχωρίζει για την αγωνιστικότητα της η Άντα Σαλαμανούδη.
διαβάστε περισσότερα