Μίλησαν με τους δημάρχους που πρόσκεινται στον ΣΥ.ΡΙΖ.Α. για τ’ αδέσποτα
![Μίλησαν με τους δημάρχους που πρόσκεινται στον ΣΥ.ΡΙΖ.Α. για τ’ αδέσποτα](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/article/2015_03/SYRIZAdimarxoi-306x193.jpg)
Με δημάρχους της Αττικής που εξελέγησαν με την υποστήριξη του ΣΥ.ΡΙΖ.Α. συναντήθηκε στις 28 Φεβρουαρίου η Ομάδα του κόμματος για τα Δικαιώματα και την Προστασία των Ζώων/Τμήμα Οικολογίας-Περιβάλλοντος-Χωρικού Σχεδιασμού με σκοπό την ενημέρωση και την αλληλοστήριξη σχετικά με τα θέματα που αφορούν τη διαχείριση των ζώων συντροφιάς.
διαβάστε περισσότερα