Τον έπιασαν να ρίχνει φόλες στη Στούπα Μεσσηνίας!
![Τον έπιασαν να ρίχνει φόλες στη Στούπα Μεσσηνίας!](https://www.zoosos.gr/wp-content/uploads/2012/11/StoupaMessiniasFoles-4-306x230.jpg)
Τρεις φιλόζωοι κάτοικοι της Στούπας Μεσσηνίας εντόπισαν τυχαία χθες τον άνδρα, που σκόρπισε φόλες κοντά στην περιοχή του νεκροταφείου εξοντώνοντας τρία γατιά και έναν σκύλο. Η Ειρήνη Στεφανάκου και ο Γιώργος Μπεγέτης εθελοντές του Εθελοντικού, Πολιτιστικού, Φυσιολατρικού Συλλόγου «ΓΑΙΑ» χθες το πρωί την ώρα, που έβγαλαν τον δικό τους σκύλο βόλτα, εντόπισαν τον συγκεκριμένο άνδρα, ο οποίος είναι γνωστός στο χωριό για το «έργο» του.
διαβάστε περισσότερα