Χάθηκε θηλυκός στειρωμένος σκύλος στη Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής
Ο σκύλος που βλέπετε χάθηκε στη Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής στις 21 Μαρτίου. Είχε μόλις υιοθετηθεί από τη Λιβαδειά Βοιωτίας. Είναι θηλυκός, στειρωμένος και δεν γνωρίζει…
Από την περιοχή του Μουσείου Βορρέ στην Παιανία Αττικής εξαφανίστηκε η Σιμώνα, το θηλυκό Σέτερ που βλέπετε. Είναι στειρωμένο σκυλί και ακατάλληλο για κυνήγι. Η οικογένεια της δίνει αμοιβή. Όποιος το δει ή το βρει ας καλέσει στα τηλέφωνα: 6989959761 – 69478111139.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr