Αδέσποτα ακούραστοι φύλακες των καθαριστριών που αγωνίζονται έξω από το Υπουργείο Οικονομικών
H φωτορεπόρτερ Τατιάνα Μπόλαρη τράβηξε το στιγμιότυπο με τον αδεσποτάκο στο κέντρο της Αθήνας, ο οποίος συμπαραστέκεται στις καθαρίστριες που αγωνίζονται εδώ και 8 μήνες για την ζωή τους και διεκδικούν τη δουλειά και το δίκιο τους έξω από το Υπουργείο Οικονομικών στο κέντρο της Αθήνας.
Μήπως είναι γάτα Κ9??? Μπράβο στον Κ. Υποδιοικητή
Και αν σκέφτονται ορισμένοι πως να μειώσουν το χάσμα ανάμεσα στην κοινωνία και την αστυνομία, αυτός ο άνθρωπος το κάνει καθιστός με μια γάτα στο γόνατο.
αν αρχισαν να έχουν τέτοιους ανδρες στα Σώματα Ασφαλείας τότε ισως και η Αστυνομία να αντιλαμβάνεται έστω και αργά , τον κοινωνικό και πολιτισμικό ρόλο της.Μπράβο του για τον πολιτισμο και την ευαισθησία που επέδειξε
Είναι ο Υποδιοικητής του Α.Τ Κυψέλης Θοδωρής Τζάγκας!
Φίλος,συνεργάτης,φιλόζωος μέχρι εκεί που δεν παίρνει και είναι μεγάλη μου τιμή που είναι φίλος μου!
ενταξει τον εδωσες στεγνα.....
Καλά να είναι πάντα το παλικάρι.