Χάθηκε θηλυκή γάτα στους πρόποδες του Υμηττού
Στην περιοχή κοντά στο αναψυκτήριο Καλοπούλας στην Καισαριανή Αττική στους πρόποδες του Υμηττού χάθηκε η θηλυκή στειρωμένη γάτα που βλέπετε. Τη φωνάζουν Μέντη είναι πολύ…
Η σκυλίτσα, που βλέπετε, λέγεται Μέλι και χάθηκε στον Χολαργό Αττικής, στην πλατεία Κωστή Παλαμά (Καμαράτου). Είναι λευκό Χάσκυ με γαλανά μάτια. Αν την δείτε καλέστε στο τηλέφωνο: 6977809109.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr