Αναζητεί τον τρίποδο σκύλο του που εξαφανίστηκε από την μαρίνα Γλυφάδας
Ο τρίποδος Σπίντι ζούσε μαζί με τον κηδεμόνα του σε σκάφος στην μαρίνα της Γλυφάδας όμως από τις 3 Σεπτεμβρίου έχει εξαφανιστεί και τον αναζητεί…
Στο Μαρούσι της Αττικής (περιοχή Ψαλίδι) και από την οδό Φθιώτιδος χάθηκε το σκυλάκι που βλέπετε. Είναι ημίαιμο Πίνσερ βάρους 12 κιλών. Τα αυτιά του είναι όρθια και έχει κατάλευκο κοντό τρίχωμα και μαύρα μάτια. Ακούει στο όνομα Ορφέας αλλά δεν φοράει λουράκι. Αν τον έχετε δει επικοινωνήστε με την οικογένεια του που τον αναζητεί στα τηλέφωνα: 6936537120, 6977200345. Δίνεται και αμοιβή!
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr
μα δεν γινεται να χανωνται τοσα σκυλια τελευταια