Ο Βίκτωρας, ο Φρίξος και η Έλλη είναι τρία κουτάβια, τρία κουκλιά ηλικίας τριών μηνών που κάποιοι εγκατέλειψαν στην Κόρινθο. Η τύχη όμως τους χαμογέλασε αφού η Βιολέττα τα βρήκε, τα μάζεψε, τα φρόντισε και τώρα ψάχνει γι’ αυτά το κατάλληλο σπιτικό.
Είναι τρία πανέμορφα και υγιέστατα ζουζούνια που σου κλέβουν την καρδιά. Αποπαρασιτώθηκαν, έκαναν το πρώτο τους εμβόλιο και έχουν και μικροτσίπ.
![Κουτάβια χρειάζονται οικογένειες 1](/wp-content/uploads/others/FrixosKoutavi.JPG)
Ο Φρίξος φέρει microchip με αριθμό: 968000010103959.
![Κουτάβια χρειάζονται οικογένειες 2 ElliKoutavi](/wp-content/uploads/others/ElliKoutavi.JPG)
Η Έλλη φέρει microchip με αριθμό: 93900001040803.
![Κουτάβια χρειάζονται οικογένειες 3 ViktorasKoutavi](/wp-content/uploads/others/ViktorasKoutavi.JPG)
Ο Βίκτωρας φέρει microchip με αριθμό: 939000010404632.
Φιλοξενούνται στο Άνω Διμηνιό Κορινθίας και θα μετακομίσουν με συμβόλαιο υιοθεσίας και βιβλιάριο υγείας. Αν διαθέτετε χώρο στην καρδιά σας και είσαστε έτοιμοι να αποκτήσετε ένα ακόμα μέλος στην οικογένειά σας επικοινωνήστε με τη Βιολέττα στο τηλέφωνο: 6944292475.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr
ενδιαφερομαι για την ελλη. θελω καποιες πληρφοριεσ