H υποψήφια δημοτική σύμβουλος Σεραφίνα Αβραμίδου πριν από λίγο στο προεκλογικό κέντρο του Άρη Σπηλιωτόπουλου «Αθήνα Μπορείς» στο Σύνταγμα μαζί με τον σκύλο της ντυμένο με μπλουζάκι του συνδυασμού.
Είναι γνωστό άλλωστε ότι τα μωρά και τα ζώα στις προεκλογικές εκστρατείες χρησιμοποιούνται συστηματικά για ευνόητους λόγους…
Έκκληση για την υιοθεσία των πέντε στειρωμένων γατιών (τρία αρσενικά και δύο θηλυκά) που έμειναν μόνα τους μετά την απώλεια της ιδιοκτήτρια τους – που…
Με αφορμή την επιλογή του Γιώργου Νούλη, ως του νέου εισαγγελέα Προστασίας Ζώων στην Εισαγγελία Πρωτοδικών Αθηνών, η Πανελλαδική Φιλοζωική και Περιβαλλοντική Ομοσπονδία (Π.Φ.Π.Ο.) εξέδωσε…
Ο Γιάννης Κωνσταντάτος δήμαρχος Ελληνικού - Αργυρούπολης μέσω facebook ανακοίνωσε σήμερα τα εγκαίνια του πρότυπου οικογενειακού πάρκου το οποίο μπορούν να απολαμβάνουν και τα κατοικίδια.…
3 Σχόλια
Μιχαλης
καποιοι αλλοι εκμεταλλευονται τους λαθρομεταναστες μπας και τσιμπησουν καμια ψηφο απο το(περιορισμενων ψηφων και νοημοσηνης)"προοδευτικο"κοινο...
καποιοι αλλοι εκμεταλλευονται τους λαθρομεταναστες μπας και τσιμπησουν καμια ψηφο απο το(περιορισμενων ψηφων και νοημοσηνης)"προοδευτικο"κοινο...
Πάτος ο Άρης Μιχάλη!
Δεν ψηφίζουμε φανφάρες, δεν ψηφίζουμε κύμβαλα. Άρα: δεν ψηφίζουμε Σεραφίνα Αβραμίδου γιατί μας κοροϊδεύει.