Facebook Twitter Google+ Facebook Twitter Google+ Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr διαβάστε επίσης Κράτησε τον αληθινό φίλο και με τα δύο σου χέρια Posted On 27 Φεβρουαρίου 2013 ~ 0 Comments Νιγηριανή παροιμία: Κράτησε τον αληθινό φίλο και με τα δύο σου χέρια. Αγαπώ τα ζώα σημαίνει κυρίως μοιράζομαι! Posted On 30 Σεπτεμβρίου 2013 ~ 0 Comments Όποιος μοιράζεται το κρεβάτι του με γάτα το ξέρει… «Με βλέπεις στα σκουπίδια γιατί είμαι πεινασμένη όχι γιατί είμαι βρωμιάρα» Posted On 5 Ιουνίου 2016 ~ 3 Comments Tο φιλοζωικό σωματείο S.C.A.R.S. (Second Chance Animal Rescue Society), που δίνει πολλές δεύτερες ευκαιρίες σε αδέσποτα ζώα, τα οποία ζουν εξαθλιωμένα στους δρόμους των νοτίων… 0 ΣχόλιαΑφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησης Σύνδεση με: Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Όνομα * Email * Ιστότοπος Σχόλιο * ΔΑυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.
Κράτησε τον αληθινό φίλο και με τα δύο σου χέρια Posted On 27 Φεβρουαρίου 2013 ~ 0 Comments Νιγηριανή παροιμία: Κράτησε τον αληθινό φίλο και με τα δύο σου χέρια.
Αγαπώ τα ζώα σημαίνει κυρίως μοιράζομαι! Posted On 30 Σεπτεμβρίου 2013 ~ 0 Comments Όποιος μοιράζεται το κρεβάτι του με γάτα το ξέρει…
«Με βλέπεις στα σκουπίδια γιατί είμαι πεινασμένη όχι γιατί είμαι βρωμιάρα» Posted On 5 Ιουνίου 2016 ~ 3 Comments Tο φιλοζωικό σωματείο S.C.A.R.S. (Second Chance Animal Rescue Society), που δίνει πολλές δεύτερες ευκαιρίες σε αδέσποτα ζώα, τα οποία ζουν εξαθλιωμένα στους δρόμους των νοτίων…