Βρέθηκε σκύλος στην Πάρνηθα
Νεότερη ενημέρωση: Ο σκύλος υιοθετήθηκε Την Κυριακή 5/11 o σκύλος που βλέπετε βρέθηκε στην Πάρνηθα. Το ζώο φορούσε περιλαίμιο. Αν τον χάσατε καλέστε στο τηλέφωνο:...
Το Σάββατο 15/9 βρέθηκε αυτό το σκυλάκι στην οδό Μεσογείων στο Μαρούσι στο ύψος της Αττικής Οδού. Είναι αρσενικό περίπου 4 χρόνων και δεν έχει ούτε τσιπάκι, ούτε ταυτότητα.Το κούρεμα του έγινε τώρα, γιατί το τρίχωμα του ήταν σε κακή κατάσταση. Παρακαλούμε αν γνωρίζετε κάτι σχετικό, επικοινωνήστε με το Σύλλογο Φίλων των Ζώων Χαλανδρίου: 2106814276, 6973698750 και 6979640320.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr