Απέραντο γαλάζιο…
Ένα από τα σκυλάκια που φιλοξενείται στο καταφύγιο ζώων της Ένωσης Ζωοφίλων Θήρας (S.A.W.A.) στο Καρτεράδο της Σαντορίνης κάνει την βόλτα του στα Φηρά χάρη στην εθελόντρια Leska Hague.
Δροσιά στο περβάζι ενός σπιτιού στη Νάουσας της Πάρου προφανώς αναζητούσε η γατούλα… και μάλλον την βρήκε! Είδαμε μόνο την ουρά της να κρέμεται, όμως δεν πλησιάσαμε για να μην της χαλάσουμε τη σιέστα.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr