«Πρόσεξες το μαρτύριο μου; Κάνε το επόμενο βήμα!»
Άλλη μια αφίσα ευαισθητοποίησης της Πανελλαδικής Φιλοζωικής και Περιβαλλοντικής Ομοσπονδίας, που αναφέρεται στο αυτονόητο. Δεν αρκεί να διαπιστώνουμε τι παθαίνουν ή τι συμβαίνει στα ζώα. Οφείλουμε να κάνουμε το επόμενο μήνα. Γι’ αυτό καταγγείλτε στην Αστυνομία εκείνους που τα κακοποιούν!
Θελαμε να μπουμε και στην ΕΟΚ....ειμαστε ακομα απολιτιστοι υπανθρωποι με το IQ Πακιστανου..