Πρέβεζα: 1 ευρώ κάθε τρίμηνο για τ’ αδέσποτα απ' τους λογαριασμούς του νερού!
Πρωτοποριακή απόφαση για την φροντίδα των ζώων
Την θέσπιση τέλους της τάξης του ενός ευρώ υπέρ των αδέσποτων ζώων στον τριμηνιαίο λογαριασμό του νερού της Δημοτικής Επιχείρησης Ύδρευσης Αποχέτευσης Πρέβεζας (Δ.Ε.Υ.Π.Α.Π.) αποφάσισε την περασμένη Δευτέρα το Δημοτικό Συμβούλιο.
molis enhmerwkhka gia to mikro lykaki.... otan eixame paei ekdromh me to sxoleio ths korhs moy kai episkeftikame ton arktoyro mas eipan pws einai adynaton na pollaplasiasth to eidos.....pws exoun steirwsei ta arsenika pou exoyn pws ginete na yparxei mikro likaki??????