Χαρίζουν καθαρόαιμο θηλυκό στειρωμένο σκύλος ράτσας Ντόμπερμαν
Η Ζήνα είναι θηλυκό καθαρόαιμο Ντόμπερμαν περίπου δύο ετών. Φιλοξενείται στο Κυνοκομείο του Ηρακλείου Κρήτης και εκείνοι που τη φροντίζουν αναζητούν την κατάλληλη οικογένεια για εκείνη.
Ο Φρίξος και ο Σποτ είναι δύο αρσενικές στειρωμένες γάτες περίπου 10 μηνών όλο νάζι και γουργουρητό, που εγκαταλείφθηκαν σε είσοδο πολυκατοικίας το καλοκαίρι. Και τα δύο ζώα είναι και εμβολιασμένα και βρίσκονται στην Αθήνα. Αν θέλετε να τα υιοθετήσετε καλέστε στο τηλέφωνο: 6972235051.Οι γάτες φέρουν τα εξής μικροτσίπ: 900119000034318 & 900119000034325.
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr