Ο Φρίξος, ο καλλονός γάτος της οδού Καφαντάρη
Ο Φρίξος ζει στον Νέο Κόσμο σε μια πολύβουη περιοχή της Αθήνας και μάλιστα σ’ έναν κεντρικό δρόμο στην οδό Γ. Καφαντάρη. Ο πρασινομάτης ψιψίνος δεν αρκείται στα χάδια της μελών της οικογένειας του επισκέπτεται καθημερινά το κατάστημα «Mike’s mini pet» που γειτνιάζει με το σπίτι του.
Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΜΑΔΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! :)))
Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΕΙ ? :)))