Το κουναβάκι απ' τη Φωκίδα πίνει γάλα με το μπιμπερό
Το μωρό κουνάβι που βλέπετε στις φωτογραφίες εντοπίστηκε μονάχο του στην ορεινή Φωκίδα πριν από 15 μέρες. Χωρίς τη μητέρα του – αφού ακόμα θηλάζει – δεν θα επιβίωνε και έτσι εστάλη στην ΑΝΙΜΑ στην Καλλιθέα της Αττικής για φροντίδα και περίθαλψη. Κάθε μέρα μεγαλώνει ολοένα και περισσότερο.
Να είσαι καλά ΆΝΘΡΩΠΕ μου!!!!
Μακάρι να γίνουν κ άλλοι άνθρωποι..
Μπραβο στον ΚΥΡΙΟ ΔΗΜΗΤΡΗ!!!μακαρι ν ακολουθησουν κ αλλοι το παραδειγμα του, κ να καταλαβουν επιτελους οτι τα ζωα ΔΕΝ ειναι βαλιτσες,ουτε κ δεματα ....