Δεν έχει βρεθεί ποιος σκότωσε τον σκύλο με όπλο έξω από το σχολείο της Κέρκυρας
Είναι πολύ πιθανό να μείνει ατιμώρητος ο δράστης που στις 4 Απριλίου πυροβόλησε και σκότωσε έξω από το Λύκειο Σκριπέρου στην Κέρκυρα το σκυλί που βλέπετε στη φωτογραφία.
Κανίβαλοι!
Κακό ψόφο σιχάματα, βρωμοχωριάτες! Είδος διακριτό από την γενική κατηγορία των ανθρώπων της επαρχίας. Σκ@τοχωριάτες= ελεεινά υποκείμενα, αγράμματα ντουβάρια που καταπιέζουν και κακοποιούν ανθρώπους και ζώα σε περιοχές εκτός αστικών κέντρων για να αποδείξουν τον πολλά βαρύ ανδρισμό τους για τον οποίο προφανώς δεν είναι καθόλου βέβαιοι...Από κοντά και καμιά Χάιδω της περιοχής με τον διακαή πόθο να αναπαραχθεί με κάποιο από αυτά τα ανθρωποειδή. Απομονώστε τους, μαρκάρετέ τους, όπως αυτοί κάνουν στα ζώα "τους" (!!! από πού κι ως πού "τους";;;).
Monstres are growing up in Hellas. I hate all animal abuse !