Βρέθηκε αρσενικός σκύλος Αμερικανικό Ακίτα στο Πικέρμι Αττικής
Στο Πικέρμι της Αττικής αμέσως μετά την πυρκαγιά εντοπίστηκε ο αρσενικός σκύλος που βλέπετε ο οποίος είναι Αμερικανικό Ακίτα μάλλον ηλικιωμένο. Αν το χάσατε επικοινωνήστε…
«Στην πλατεία Υμηττού περιφέρεται ο σκυλάκος που βλέπετε. Είναι μαύρος με άσπρο τρίχωμα στο στήθος, είναι πολύ καθαρός και προφανώς νεαρός σε ηλικία αν και σχετικά μεγαλόσωμος. Φοράει κόκκινο κολάρο χωρίς δυστυχώς να έχει ταυτότητα.
Είναι πολύ φιλικός, κάθεται να τον χαϊδέψεις,κουνάει την ουρά του και φαίνεται ότι έχει φύγει από σπίτι πολύ πρόσφατα γιατί δεν είναι ταλαιπωρημένο. Βοηθήστε μας να βρούμε τον ιδιοκτήτη του». Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μήνυμα στο email: [email protected].
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr