Η εκδίκηση του αρνιού και της χοληστερίνης
Επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχεια ο Αρκάς τα έχει πει όλα καλύτερα… και μάλιστα με δύο κουβέντες. Ο σφαγέας, ο ψήστης, αυτός που τρώει το σουβλιστό αρνάκι αργά ή γρήγορα θα πάει από χοληστερίνη, καρδιοπάθεια και όποια άλλη ασθένεια συνδέεται με την κατανάλωση κρέατος...
Οποτε βαζω καποιο ταπερ με νερο μετα απο λιγο δεν ξερω ποιος το πεταει ισως και οι οδοκαθαριστες παρ ολο που φροντιζω να το τοποθετω μεσα στο λακο με το δεντρο και δεν ενοχλει κανενα