Εγκατέλειψε 3 γατάκια αφήνοντας ένα δακρύβρεχτο σημείωμα έξω από κατάστημα στο Νέο Ψυχικό (βίντεο)
Έξω από το κατάστημα «Το καταφύγιο των κατοικίδιων» της Φιλησίας Χαλτσοτάκη, που βρίσκεται στη λεωφόρο Κηφισίας στο Νέο Ψυχικό Αττικής, μια γυναίκα εγκατέλειψε δύο κούτες…
είναι ακόμα δεμενα?
είναι ακόμα δεμενα?
Απίστευτες εικόνες που με κάνουν να ντρέπομαι που έτυχε να είμαι άνθρωπος!!!!! Ποιο απ όλα τα δύστυχα πλάσματα να σώσουν οι φιλόζωοι όταν έχουμε να κάνουμε με τόσα καθάρματα που τα κακοποιούν; Κατά τα άλλα έχουμε αυστηρούς νόμους.....
Που είναι το ζώο, να του φέρω τροφή σήμερα.
Παρακαλώ, πάρτε με στο 6951923382, σας κάλεσα αλλά δεν σας βρήκα.
Ευχαριστώ.