Τη δολοφονία τουλάχιστον δύο σκυλιών στο χωριό Σταυράκι Ιωαννίνων έκανε γνωστή μέσω facebook o Νίκος Φωτιάδης, ο οποίος φρόντιζε αυτά και άλλα αδέσποτα τα οποία δεν έχουν εμφανιστεί στο σημείο που τα τάιζε.
Το ένα από τα θύματα.
Με ανάρτηση του στο facebook ο κ. Φωτιάδης στις 6 Ιουλίου επισήμανε τα εξής: «απογοήτευση κ αηδια ...να μην σε βρω κατακάθι..τα δύο υπέροχα μωρά(ΜΠΕΤΥ -ΚΟΥΚΙ) νεκρά από φόλα..σας ενοχλούν τα γαυγισματα κ δεν σας ενοχλούν οι δολοφόνοι».
Βοηθήστε μας να συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε για όσα συμβαίνουν στα ζώα στην Ελλάδα ενισχύοντας το www.zoosos.gr